гледай слушай

Григор Димитров спечели най-голямата си титла

21.08.2017
Българският тенисист триумфира в Синсинати

Григор Димитров спечели най-голямата титла в кариерата си. Той триумфира на турнира от сериите „Мастърс 1000“ в Синсинати след успех на финала срещу австралиеца Ник Кириос.

Първата ни ракета изигра поредния си много силен мач в надпреварата и спечели с 6:3, 7:5. И в този двубой Димитров показа блестяща техника, разнообразие на ударите и фантастично придвижване по корта.

Григор, който беше поставен под номер 7 в надпреварата, изигра фантастичен турнир. Той не загуби нито един сет, допусна само един пробив в цялата седмица и завърши състезанието в серия от 34 поредни гейма, спечелени при негов сервис. По пътя към титлата той взе първа победа над Хуан Мартин Дел Потро, а на полуфиналите се справи с представителя на домакините Джон Иснър.

За него това е седма титла в кариерата и трета за тази година От днес той се изкачва до номер 9 в световната ранглиста и ще започне US Open в блестяща форма.

В момента Усмивки с Деси 15:00 - 18:00
  • Mihaela Fileva, VenZy Boykot 16:28 в момента
  • Seka Aleksic Poludela 16:25 Предишна
  • Vasilis Karras Sereis 16:16 Предишна
  • Kali Kakva Sam Luda 16:12 Предишна
  • Aca Lukas Pesma Od Bola 16:09 Предишна
  • Preslava Moeto Slabo Myasto 16:06 Предишна
  • Ed Sheeran Shape Of You 16:02 Предишна