гледай слушай

Ново наказание чака Хърватската федерация

18.06.2016

УЕФА откри дисциплинарно производство срещу футболния съюз на Хърватия във връзка с инцидентите, които феновете на тима предизвикаха в двубоя срещу Чехия от група "D" на Евро 2016.
Срещата между двата тима в Сент Етиен беше прекратена за 8 минути, след като хърватските привърженици хвърлиха бомбички и факли на терена в 85-а минута, когато Хърватия водеше с 2:1. В добввените 10 минути на мача чехите стигнаха до равенството с гол от дузпа на Томаш Нецид.
УЕФА вече откри дисциплинарна процедура срещу хърватската централа заради поведението на феновете след първия мач на тима на Евро 2016 срещу Турция, който те спечелиха с 1:0. Очаква се решението по него да бъде обявено на 21 юни.

В момента 02:00 - 02:00
  • ork.Kristali Telefoni 1 23:09 в момента
  • Giorgos Giasemis Liono Liono 23:06 Предишна
  • Gamzata Yordanovden 23:02 Предишна
  • Konstantin, Desislava Az Byah Tuk 22:58 Предишна
  • Nelina Kavali Sviryat V Usoe 22:55 Предишна
  • Azis Motel 22:50 Предишна
  • Toni Dacheva, ork.Kristal Maystore Maystore 22:44 Предишна