
Фики посвети „Зависим” на всички влюбени 22 Февруари, 2025

Фики отново доказа, че е много емоционален изпълнител и успява с гласа и сърцето си да накара човек да усети всяка дума.
За новия си проект - „Зависим”, изпълнителят сподели:
„Втората песен от албума ми FIKI 30 се казва “ЗАВИСИМ”. Посвещавам я на всички влюбени. На хората, които наистина знаят да обичат и са зависими от своята половинка и нейната/ неговата любов! Тази песен е за вас!”.
Песента е по текст на Анастасия Мавродиева. Музиката е на Искендер Тюрсен. Аранжиментът правят Братя Стоянови.
Само броени часове след премиерата „Зависим” събра много положителни коментари от феновете:
„Фики отново надмина себе си, песента е на световно ниво! Когато талантът срещне правилната емоция, резултатът е точно този – абсолютен хит!”;
„Глас, стил, харизма – Фики ги има всичките! Всяка негова песен е пълен хит, но тази определено ще остане в историята! Просто уникален артист!”;
„Изпята с много нежност, старание и любов, както винаги Фики, ти се отдава всяка една песен хващаш я и я разпъваш на макс!”.
Видеоклипът към „Зависим” е дело на режисьора Николай Скерлев.
Само преди дни беше премиерата и на първата песен от албума FIKI 30, който предстои да излезе скоро.
Слушай Фики и в ефира на радио Веселина- най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини

Мустафа Чаушев с безплатен концерт в Шумен заедно с дъщеря си Ажда

„28 години по-късно“: Зомби апокалипсисът се завръща с още по-смразяващ ужас

Засилено полицейско присъствие по празниците: жандармерия и скрити патрули ще следят за реда

Галин представи поредната песен от предстоящия си албум

Василена Стоянова няма търпение да представи новите си фолклорни проекти

2025 червени яйца ще боядисат в Бачковския манастир на Велики четвъртък

Рени и Яни Янков с премиера на дуетната си песен до броени дни

Седмица на Земята в Стара Загора започва с мащабни събития

Засилен полицейски контрол по пътищата: Екипи на изходите от градовете и ключови кръстовища

Трима български студенти избрани от 4000 кандидати за стаж в INSAIT

Започнаха номинациите за наградите "Златна ябълка"
