
Алисия показа коя е най-добрата в "Телефона" 05 Февруари, 2023

Алисия реши да разнообрази уикенда и да изненада феновете си с дългоочаквания й нов проект – Телефона”.
Клипът беше готов в средата на януари, както радио Веселина съобщи, но сега направи премиера в онлайн канала Alisia Official.
Топзвездата на Ара Мюзик отправи хиляди благодарности на всички, които са част от новата й песен, като специалните благодарности са за Георги Симеонов /JJ/ и Сиана за приноса им към проекта.
Феновете останаха очаровани от новата песен на Алисия:
„След толкова дуети, които също не бяха лоши, тази песен ще пръска яко по купоните”; „Най-добрата! Заслужаваше си чакането. Поздравления на целия екип и най-вече на Алисия за хубавата песен, клип и работа! Любима си, ей, любима!”; „Ей тоя тип песни най-радват! Алисия започва ударно годината! Надявам се следващите проекти да са подобни на този!”.
„Телефона” е по музика и аранжимент на Даниел Ганев. Лириката е дело на певицата. Режисьор на видеоклипа е Виктор Антонов, а оператор – Георги Марков.
Освен по „Телефона“, Алисия работи и върху други проекти, с които ще изненада феновете си през тази година.
Хороскоп Виж всички
Новини

Емилия избухва с два нови дуета

Денят на шегата: Как започва традицията на 1 април?

Как телефоните ни пречат да спим

Нови правила от днес за детските надбавки и социалните помощи влизат в сила

От днес по-скъпи тол такси, от 1 май поскъпват и винетките

"Фоайе на книгата с автограф“ започва във Велико Търново

Музеят на хумора и сатирата в Габрово става на 53 години в Деня на шегата и лъжата

Ретро влак с парен локомотив ще радва пътници по маршрута София – Банкя на Лазаровден

Ваксинация срещу менингококи: Организация в РЗИ, но ваксината се купува отделно

Великобритания въвежда електронно разрешение за пътуване на българи

Видеото към „Избери себе си” на Мария Илиева с послание - да изберем любовта
