
Окончателно: 9 години затвор за убиеца на Милен Цветков 22 юли, 2023

Кристиан Николов, който причини смъртта на журналиста Милен Цветков, е осъден на 9 години лишаване от свобода.
Съдът прие, че престъплението е извършено при евентуален умисъл заради употребата на наркотици и високата скорост, с която е управлявал Кристиан Николов автомобила, с който бе прегазен Милен Цветков.
Журналистът Милен Цветков бе пометен докато чака в автомобила си на червен светофар навръх Великден. Николов, под влиянието на наркотици и с превишена в градски условия скорост, блъсна автомобила на Цветков на червен светофар в София навръх Великден 2020 година.
Кристиан Николов е единствен обвиняем по делото. На 4 март тази година бе признат от Софийски градски съд за виновен за извършено по непредпазливост престъпление и му беше наложено наказание „лишаване от свобода“ за срок от 9 години, което да се изтърпи при първоначален общ режим, както и „лишаване от право да управлява моторно превозно средство“ за срок от 10 години.
Хороскоп Виж всички
Новини

„Нашето последно“ няма да е последен проект за Джия и VessoU

Променливо време през уикенда и новата седмица

Мустафа Чаушев с безплатен концерт в Шумен заедно с дъщеря си Ажда

„28 години по-късно“: Зомби апокалипсисът се завръща с още по-смразяващ ужас

Засилено полицейско присъствие по празниците: жандармерия и скрити патрули ще следят за реда

Галин представи поредната песен от предстоящия си албум

Василена Стоянова няма търпение да представи новите си фолклорни проекти

2025 червени яйца ще боядисат в Бачковския манастир на Велики четвъртък

Рени и Яни Янков с премиера на дуетната си песен до броени дни

Седмица на Земята в Стара Загора започва с мащабни събития

Засилен полицейски контрол по пътищата: Екипи на изходите от градовете и ключови кръстовища
